Bulgaria - Soon Hungaria - Soon Albanian Romania - Soon Italia - Soon

DOWNLOAD

Shkarkim Katallogjet
e prodhimeve tona mund ti shkarkoni:

Katalogu i kiosqeve, ostet e pritjes, postet shitėse... (.pdf 700kB)
katalog i dyerve rrėshqitėse(.pdf 300kB)
*klik i djathtė + Save Target As..
PRODHIMET

Ne kemi zgjidhje! Ne posedojmė njė eksperiencė tė pasur nė pėrpunimin e objekteve lėvizėse tė llojit kiosk dhe posteve tė pritjes sė autobusėve me kiosk tė kualitetit tė lartė. Sė bashku me city light - pano reklamuese tė ndriēuar nga ndėrrmarrja jonė ofrojmė njė bashkėsi tė plotė frytdhėnėse e cila ju mundėson avancim nė punėn tuaj. Para jush janė tė prezantuara shembuj tė objekteve tė pėrkohashme tė cilėt mund ti shihni nė rrugėt dhe sheshet tona, dhe janė tė pėrpunuara nė impiantet tona. Jemi tė sigurt se tek ato mund tė gjeni atė ēfarė ju nevojitet.

Kiosqet
Kiosk sa 2 pulta
Kiosk 3x2 metra
Kiosk sa dva pulta
Kiosk 3x2 metra
Parking kucica
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Postet e pritjes sė autobusėve
Autobusko stajalište
Autobusko stajalište
     
Stajaliste
Stajaliste
Stajaliste
     
Stajaliste
Stajaliste
Stajaliste
Postet e pritjes sė autobusave me kiosk
     
Stajalište sa kioskom
Stajalište sa kioskom
Stajalište sa kioskom
     
Stajalište sa kioskom
Stajalište sa kioskom
Stajalište sa kioskom
Banaqe, shtėpiza tė posteve pėr parkim, city light, reklama pėr shtylla, bilborde...
Tezga
Tezga
Banderašica
Banderašica
Objekte tė caktuara
Kiosk po narudzbini
Namenski objekat

Tė pėrmendim se pėrpunojmė objekte me porosi tė blerėsit, me pėrmasa tė specifikuara dhe materijale qė pėrdoren nė pėrpunim

Copyright © Intergrand doo 2007.