Bulgaria - Soon Hungaria - Soon Albanian Romania - Soon Italia - Soon

Nė bashkėpunim me


DYERT RRĖSHQITĖSE - PĖR SIGURINĖ TUAJ

Nė gusht tė vitit 2008 firma sh.p.k. INTERGRAND filloi kooperimin me firmėn SapiRoll Kft.(Hungari) dhe si rezultat i kėsaj, filloi prodhimin e dyerve rrėshqitėse tė kualitetit mė tė lartė nė tregun serb.

Perforated band-shutter
Band-shutter with window
Solid band-shutter
Scissors grid
Dyer rrėshqitėse metalike tė perforuara
Dyer rrėshqitėse me dritare
Sipėrfaqe tė plotė
Rrjetė nė formė gėrshėri
Detective Grid
Detective Grid
Detective Grid
Detective Grid
Rrjetė detektivėsh
Rrjetė detektivėsh
Rrjetė detektivėsh
Rrjetė detektivėsh
Detective Grid
Politroll Transparent safety rolling shutter
Split-panel grid
Split-panel grid
Rrjetė detektivėsh
Politroll
grilla sigurie transparente
Rrjetė me pjesė tė ndara
Rrjetė me pjesė tė ndara
Indoor Safety Grid
Mini-Combi
Combi-S Safety Grid
Combi-S Safety Grid
Rrjeta rrėshqitėse
Mini-Combi
Kombi-s rrjeta sigurie
Kombi-s rrjeta sigurie
Extruded Aluminium Shutters
Extruded Aluminium Shutters
SapiFlex - Industrial rapid gate
ISea Impact Import
Dyer rrėshqitėse nga alumini i kompresuar
Dyer rrėshqitėse nga alumini i kompresuar
Kangjella industriale tė shpejta
ISea Impact Import
 
120/96 EVOLUTION
 
 
120/96
EVOLUTION
 

Planifikimi - nė mėnyrė qė gjithnjė t'i plotsojmė dėshirat e blerėsve, ekspertėt tanė i kushtojnė vėmendje mė sė shumti zhvillimit, zgjidhjeve tė reja teknologjike dhe prodhimeve tė reja. Gjatė fazės sė planifikimit, gjejnė zgjidhjet tė cilat nė mėnyrė mė adekuate i pėrshtaten objekteve, rregullave tė sigurisė dhe nevojave tė blerėsit.

Prodhimtaria - Falė teknologjisė tonė moderne dhe precizitetit nė prodhimtari, prodhimet tona plotsojnė nė mėnyrė tė pėrkryer nevojat e klientėve.

Servisimi - Kujdes tė posaēėm i kushtojmė prodhimeve qė veē janė montuar, servisimit dhe mirėmbajtjes periodike. Nė kėtė mėnyrė realizojmė njė raport tė mirė dhe afatgjatė, gjė qė dėshmon njė numėr i madh i klientėve tė kėnaqur.

Copyright © Intergrand doo 2007.