Bulgaria - Soon Hungaria - Soon Albanian Romania - Soon Italia - Soon


Sh.p.k. INTERGRAND Baēko Dobro Pole

Sh.p.k. INTERGRAND ėshtė ndėrmarrje e prodhimtarisė e themeluar nė vitin 2002.
Veprimtaria themelore e ndėrrmarrjes ėshtė prodhimi i posteve tė pritjes sė autobusėve, kiosqeve, korner shop, shtėpizave tė portirėve dhe posteve pėr parkim, bilbord-eve, city light, posteve shitėse, strehave, reklamave pėr shtylla, banaqeve... Ndėrtojmė edhe objekte tė shitjes me pakicė sipas dėshirės sė klientit.
Prej muajit gusht tė vitit 2008, filluam pėrpunimin e dyerve rrėshqitėse nė bashkpunim me firmėn SapiRoll Kft. prej Budapestit.
.

Prodhimet e ndėrrmarrjes tonė mund ti gjeni nepėr rrugėt dhe sheshet e shumė qyteteve tė Sėrbisė dhe shteteve pėreth.

Partnerėt tonė janė edhe firma tė renomuara, aktiviteti i tė cilave ėshtė shitja me pakicė dhe shumicė e mallit me pėrdorim tė gjėrė. Gjithashtu firmat qė posedojnė rrjetin mė tė gjėrė tė shitjeve nė regjion janė partnerėt tonė.

Ēdo objekt e transportojmė deri tek lokaliteti juaj ku kryhet montimi profesional dhe kyēja nė rrjetin elektrik dhe ujėsjellės.

Gjithashtu kryejmė edhe riparimin e kiosqeve tuaja tė vjetėr nga ēfardo materiali ( dru, metal).

Me qindra bilborde, city light dhe reklama pėr shtylla tė pėrpunuara nė ndėrrmarrjen tonė ndodhen nepėr rrugėt e qyteteve tona. Juve ju takon vetėm tė zgjidhni pėrmasat dhe lokalitetin.

Vite tė punės intenzive dhe njė numėr i madh i partnerėve tė kėnaqur janė garancioni i kualitetit tė prodhimeve tona. Duke e kombinuar kėtė fakt me raportin profesional qė mund ta gjini nė ndėrrmarrjen tonė, suksesi i dyanshėm ėshtė i garantuar.

   
Copyright © Intergrand doo 2007.