Bulgaria - Soon Hungaria - Soon Albanian Romania - Soon Italia - SoonSH.P.K. Intergrand
ėshtė Ndėrmarrje e prodhimtarisė e themeluar nė Baēkė tė Dobro Poles. Tė punėsuarit janė ekspertė nė laminė e vet: punėtorė me alumin, bravandreqės, xhamaxhi, elektriēistė ... njerėz me dituri dhe eksperiencė... Kualiteti ėshtė motoja ynė....


Veprimtaria jonė themelore ėshtė
Prodhimi i posteve tė pritjes sė autobusėve, kiosqeve, korner shop, shtėpizave tė portirėve dhe posteve pėr parkim si edhe bilbord-eve, city light, poste shitėse, strehave, reklama pėr shtylla. Bėjmė dhe porpunimin e objekteve tė shitjes me pakicė sipas dėshirės sė klientit....


Pėr sigurinė tuaj
Prej muajit gusht 2008
Oferta e prodhimeve tona u plotėsua edhe me laminė e prodhimit tė dyerve rrėshqitėse. Nė bashkėpunim me partnerin tonė tė huaj tė renomuar, pėrpunojmė dhe montojmė prodhim cilėsor, mė tė mirin nė tregun serb....Risi nė ofertėn tone:
Sistemi levizės pėr hije "SAPILUX" ėshtė i projektuar nė mėnyrė qė nė tė gjitha rethanat siguron kushtet ideale pėr banim dhe punė. Shpenzimet e klimatizimit mund tė jenė deri nė 30% mė tė ulta....Shkarkim Katallogjet
e prodhimeve tona mund ti shkarkoni::

Katalogu i kiosqeve, ostet e pritjes, postet shitėse... (.pdf 700kB)
katalog i dyerve rrėshqitėse(.pdf 300kB)
*klik i djathtė + Save Target As..

Banerėt + logo- shkarko

Copyright © Intergrand doo 2007.

broj poseta: